Horrda.lt - Sveiki atvykę į HORDA karalystę!!!
Naujienos (viso: 81)
Atliktas <b>letmecook</b> pasiūlymas: <br> <i>Reikia pertvarkyti siek tiek bendros galios stulpelius. Kadangi treniruojiesu ir panasiai gryna jega/gynyba irgi keliesi rodo tiesiogiai kiek turi bet tik treniruotese. Reiktu padaryt kad rodytu atskirai prie BG. Nepatogu tiesiog varyt i treniruotes vien kad check up padaryt.</i> Dabar paspaudus ant bendro BG rodys jega ir gynyba tenai.
@ The Night King(prieš: 3 sav. 3 val. 23 min. 34 sek)
1 Užskaito Komentarai 0
Patvarkyta klaida, kad kovojant prieš asmeninius bosus VIP neduodavo 2x patirties ir monetų.
@ The Night King(prieš: 1 mėn. 2 dien. 18 val. 28 min. 47 sek)
2 Užskaito Komentarai 0
*Sutvarkyta klaida zetonu skyriuje kur nepridėdavo žetonų, ir banko sąskaitos atidarymas dabar pridės prie išleistų žetonų skaičiaus. (letmecook) *Padaryta, kad keliant skill lygius irgi skaičiuotu išleistus žetonus (kalnietis) *Padaryta, kad keliant treniruociu lygi irgi skaičiuotu išleistus žetonus (kalnietis) *Sutvarkyta klaida, kad esant komandoje ir išmokant algas nenuskaičiuodavo iš iždo. Dar aplimituoti atlyginimai iš algų kol bus rastas kitas sprendimas. (jonce) *Sutvarkyta klaida, kad išsukant rata neduodavo galios eleksyro (kalnietis) *Sutvarkyta klaida, kad perkant arus (darže) paspaudis atgal nukeldavo i kaimelį o ne į daržą (kalnietis)
@ The Night King(prieš: 1 mėn. 4 dien. 18 val. 55 min. 17 sek)
5 Užskaito Komentarai 1
Sveiki, kaip matote sukurėme ir pridėjome savo "discord" kanalą kuriame kelsime būsimus didesnius atnaujinimus ir jų progresu kurie trunka ilgiau nei dieną ar kelias. Bei ten būsime labiau pasiekiami. Taip jūs matysite prie ko mes dirbama bei ko bus galima tikėtis netolimoje ateityje tad visus maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų DC bendruomėnės ir apie artejančias naujienas bei lukesčius sužinoti pirmiems.
@Markis(prieš: 1 mėn. 1 sav. 6 dien. 14 val. 31 min. 23 sek)
4 Užskaito Komentarai 0
Atnaujintas Žaidimo logotipas.
@Markis(prieš: 1 mėn. 2 sav. 5 dien. 23 val. 47 min. 28 sek)
3 Užskaito Komentarai 0
» Atgal
© 2024, horrda.lt
Support: Offline
Užkrauta per: 0.63 sek.