Horrda.lt - Sveiki atvykę į HORDA karalystę!!!
Naujienos (viso: 36)
Sveiki per šias 2 savaites buvo nuveikti šie darbai, Padaryta minimali dizaino korekcija kovojant su bosais ir su mobais matysite ne tik boso paveiksliuko ikona bet ir savo, perdaryta ir sutvarkyta komandų top sistema ,pridėtos 34 amatų misijos, pasirodė naujas komandų bosas "Šmėkla" ,daugelio pageidavimu buvo pridėti auto veiksmai treniruotėse, Buvo panaikinti moderatoriai nuspręsta kad jų kol kas nereikia. Šiuos atnaujinimus parengė ir pristatė slaptas komandos narys TESTUOJU. Daugiau naujienų netrukus. P.S greitai žaidimo strigimus ir lėtus krovimus sutvarkysim. P.S Gavau velniu kad dažniau rašyčiau kad ir smulkesnius naujinimus kad žynotumet kad su žaidimu yra dirbama.
@Markis(prieš: 5 mėn. 3 sav. 5 dien. 15 val. 22 min. 32 sek)
4 Užskaito Komentarai 0
Sveiki Noriu pristatyt dar viena naujieną, sutvarkyti auto veiksmai dabar jų bus daugiau ir jie nenutruks nuo šiol jie jums padės kovoja ne tik su mobais bet ir su visais esamais bosais. Be to jie pades jums tiek miškuose kertant medžius bet ir kasant kasykloje :)
@Markis(prieš: 6 mėn. 1 sav. 3 dien. 19 val. 45 min. 24 sek)
4 Užskaito Komentarai 0
Sveiki noriu pranešti apie kelis žaidimo atnaujinimus. Padarytas prizų ratas tad kas diena galėsite ji prasukt ir pasijimti papildomus prizus. Prizų ratą rasite prie dienos dovanos. Sutvarkėme vipus nuo šiol visu galimybės suliginamos ir nemokamu vipų nebelieka tad teks juos pirkt arba kliautis sėkme sukant prizų ratą. Sutvarkytas prisijungimai bei registracija nuo šiol galėsite prisijungti prie žaidimo vienu metu tiek per kompiuteri tiek per telefoną ir jūsų nebeatjunks. daugiau naujienų greitu metu. :)
@Markis(prieš: 6 mėn. 1 sav. 4 dien. 17 val. 52 min. 25 sek)
4 Užskaito Komentarai 0
Pridėta WAPGAMES.LT atvedimo linkas kurį paspaudus kas diena bus suteikiamas 50 žetonu bonusas. Nepamirškite palikti atsiliepimo bei įvertinkite mūsų žaidimo bei palikti atsiliepimo.
@Markis(prieš: 6 mėn. 3 sav. 4 dien. 5 val. 54 min. 44 sek)
3 Užskaito Komentarai 0
Visi vartotojai buvo panaikinti restarto metu, teks užvest visiems naujus registracijas. visi žaidėjai kurie buvo registruoti horda.far.lt bus sutekiamos premijos tai lyg kompensacija :) smagaus žaidimo visiems jai kils klausimų kreipkites į markis arba el paštu sampradijas6@gmail.com discord: markis4527 . SĖKMĖS ŽAIDIME!!!
@Markis(prieš: 7 mėn. 1 dien. 6 val. 34 min. 59 sek)
5 Užskaito Komentarai 0
» Atgal
© 2024, markis (off).
Užkrauta per: 1.132 sek.